Co nowego obejrzymy w październiku na HBO GO? Wybieramy 10 filmów i seriali, które trzeba zobaczyć

Kobieta leżąca z laptopem w łóżku

Mimo tego, że październik raczej nie zapowiada się upalnie, to na HBO GO czeka na nas gorąca porcja nowych filmów i seriali.

Nowy miesiąc przynosi nam zawsze ten przyjemny dreszczyk ekscytacji, co też w tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć na naszych ulubionych platformach streamingowych. I bez krzty przesady – w tym miesiącu na HBO GO znajdzie się coś zarówno dla fanów historii, superbohaterów, czy serialowych adaptacji znanych i lubianych powieści.

Przed wami nasze TOP 10, które na pewno obejrzymy w październiku!

1. Katarzyna Wielka

Nowy serial HBO i SKY, historia osadzona została w burzliwej politycznie i obyczajowo Rosji XVIII wieku, kiedy to przez niemal pół wieku niepodzielną władzę nad imperium sprawowała caryca Katarzyna. W roli głównej Helen Mirren.

Premiera: 3 października (cały sezon)

2. Szukając Alaski

Ośmioodcinkowy serial oparty na powieści Johna Greena o tym samym tytule. Historia nastoletniego Milesa i grupy jego przyjaciół.

Premiera: 19 października, po godzinie 12:00, cały sezon

3. Castle Rock II

Drugi sezon antologii będącej epicką sagą mroku i światła, która zabiera widzów w podróż do mrożącego krew w żyłach świata stworzonego przez autora bestsellerów Stephena Kinga.

Premiera: 24 października dodane zostaną odcinki 1-3, kolejne co tydzień; po godzinie 9.00

4. Watchmen

Nowy serial HBO opowiadający o świecie, w którym superbohaterowie zostają wyjęci spod prawa z powodu swoich brutalnych metod działania. Inspirowany kultową powieścią graficzną serial Damona Lindelofa. Występują m.in.: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson.

Premiera: 21 października

5. Pani Fletcher

Serial HBO na podstawie powieści Toma Perrotty o samotnej kobiecie w średnim wieku, która po wyjeździe syna na studia zaczyna odkrywać swoją seksualność. Kathryn Hahn w roli głównej.

Premiera: 28 października

6. Escape room

Sześcioro uwięzionych w escape roomie nieznajomych musi zacząć współpracować, aby przetrwać. Produkcja nominowana do nagrody Saturna.

Premiera: 13 października

7. Spider-Man Uniwersum

Chłopak z Nowego Jorku odkrywa nagle, że jest Spider-Manem. Deszcz nagród – w tym Oscar dla najlepszego długometrażowego filmu animowanego.

Premiera: 20 października

8. Gdyby ulica Beale umiała mówić

Ukochany młodej Afroamerykanki trafia do więzienia za czyn, którego nie popełnił. Deszcz nagród – w tym nominacje do Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Adaptowany.

Premiera: 27 października

9. Wampiry: Dziedzictwo

Drugi sezon serialu o obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami nastoletnich uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja hitowych Pamiętników wampirów oraz The Originals.

Premiera: 11 października, po godzinie 9.00

10. Władca Paryża

Złodziej i awanturnik zawiera układ z paryską policją na mocy którego ma zająć się oczyszczaniem ulic z kryminalistów.

Premiera: 6 października

Rate this post