Co napisała piórem 10-letnia Emma Watson, podczas kręcenia pierwszej części Harry’ego Pottera?

Dziewczyna siedząca przy biurku z piórem

Chociaż trudno w to uwierzyć, to w 2001, czyli 18 lat temu miał miejsce pierwszy film z serii książek o Harrym Potterze.

Emma Watson, wcielająca się w rolę Hermiony miała wówczas raptem 10 lat. Ostatnio jeden z użytkowników Twittera wygrzebał z odmętów internetu kopię oryginalnej notatki napisanej przez Emmę podczas kręcenia jednej ze scen Harry’ego Pottera.

Wygląda na to, że podczas kręcenia filmu, dzieci zajmujące miejsca w salach lekcyjnych Hogwartu zostały poproszone o faktyczne napisanie czegoś przy pomocy pióra, zamiast udawania. Emma postanowiła napisać uroczą notatkę na swój temat.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: Okazało się, że blizna Harry’ego Pottera to nie piorun

1 5ddb9f1fd021b 700 Co napisała piórem 10-letnia Emma Watson, podczas kręcenia pierwszej części Harry'ego Pottera?

Nazywam się Emma Charlotte Watson. Mam 10 lat i gram rolę Hermiony Granger. Jestem na lekcji transmutacji. Uwielbiam to długopis (pióro). Profesor McGonagall (kot) (panna paw) jest piękna (i) jest czarno-biała. Chciałabym mieć kota jako nauczyciela.

Notatka jest autentyczna i podchodzi z Archiwum Filmowego Huntleya. Co więcej, ktoś dodał, że podobno dziecięcy aktorzy podczas scen z pierwszego filmu faktycznie odrabiali własne lekcje ze szkoły – po pierwsze, by ich skupienie wyglądało autentycznie, a po drugie – by nie robili sobie zbyt dużych zaległości z powodu obecności na planie.

amma watson harry potter quill note 5ddba30895205 700 Co napisała piórem 10-letnia Emma Watson, podczas kręcenia pierwszej części Harry'ego Pottera?

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News