Co by było, gdyby twój sobowtór okazał się twoim najgorszym wrogiem? „To my” to film dla entuzjastów thrillerów

Kobieta z maską w dłoni

Podobno każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra. Co jeśli jednak wasz sobowtór okazałby się waszym… złym bliźniakiem?

Reżyserem filmu To my jest Jordan Peele, którego produkcja Uciekaj! została nagrodzona Oscarem za najlepszy scenariusz oryginalny. Nowy film Peele to powrót do mieszanki horroru i thrillera z elementami społecznej satyry.

https://www.youtube.com/watch?v=Q-Vgd9Exy5Q

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnych czasach, w południowej Kalifornii. Główna bohaterka – Adeline Wilson, wraca z mężem i dziećmi w rodzinne strony do domku na plaży, w którym spędzała dzieciństwo. Letnie wytchnienie jednak nie nadchodzi. Traumy z przeszłości oraz liczne zbiegi okoliczności, nie pomagają Adeline uporać się z paranoją i przekonaniem, że stanie się coś złego. Intuicja jej jednak nie myli i po powrocie z plaży, gdy nastaje mrok, rodzina odkrywa stojące na podjeździe groteskowe sylwetki swoich sobowtórów.

W filmie zobaczymy między innymi Lupitę Nyong’o, Winstona Duke’a, Elisabeth Moss, czy Tima Heideckera. To my jest już dostępny na DVD i Blu-Ray’u – klikajcie tutaj!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News