Co by było, gdyby mężczyźni wstawiali na Instagram takie zdjęcia, jak dziewczyny?

Mężczyzna w wannie, pod kocem i na siłowni

Wbrew pozorom za tym nietypowym pomysłem nie stoi mężczyzna, lecz kobieta, a konkretniej komediantka Ashely Hesseltine. To ona założyła Instagram o nazwie Bros Being Basic.

Selfie pod odpowiednim kątem, zdjęcie kubka kawy, czy fotka w legginsach. Sztampowych zdjęć na Instagramie jest wiele, ale czy jest coś w tym złego? Ashley postanowiła stworzyć Instagram, który w ironiczny sposób będzie celebrował sztampowość życia na Instagramie.

Reakcje na zdjęcia mężczyzn w typowo kobiecych Instagramowych sytuacjach spotkały się z samymi pozytywnymi reakcjami. Nikt tu nie mówi o wyśmiewaniu kobiet. Ja sama jestem kobietą i feministką i nie chciałam, aby te fotografie w jakikolwiek sposób atakowały kobiety i ich zachowania. Chodzi raczej o dystans do samego siebie i umiejętność śmiania się z własnej sztampowości w świecie Instagrama.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News