City of Dreams Hotel Tower

01

Na powierzchni 150 000 merów kwadratowych powstanie 40 piętrowy hotel. Pomieści on ponad 1000 gości w 780 pokojach hotelowych. Centrum luksusu zostanie w pełni dopasowane do potrzeb klientów. W planach przewidziany jest basen na dachu, kasyno, restauracje i spa. 

02

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


03

Design hotelu łączy ze sobą modernistyczny wygląd w organicznej formie. Z zewnątrz kształtem przypomina cyfrę zero, oplecioną geometrycznym, linearnym wzorem z cienkich paneli. Prostotę akcentują wrośnięte korytarze, łączące dwie strony budynku.

04

05

Miękkie, biegnące po łuku linie, kontrastują z ostrym geometrycznym wnętrzem, którego struktura stworzona jest z ostrosłupów. Mimo, że budynek jest o prostej geometrycznej i statycznej formie, poprzez nałożenie na niego linii i paneli, biegnących w różnych kierunkach całość ma charakter bardzo ekspresyjny i dynamiczny.

Prace nad realizacją projektu powinny się zakończyć w 2017 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News