Ciesz się i dziel się chwilą w konkursie CatchTHEmoment organizowanym przez Answear

Konkurs CatchTHEmoment organizowany przez Answear

Szukanie inspiracji do działania w życiu własnym lub innych to jeden z najlepszych motywatorów do tego, żeby mierzyć jeszcze dalej i wyżej. Jeśli masz jednak ochotę zwolnić i zakrzyknąć: „Chwilo, trwaj!”, ciesz się tym wyjątkowym momentem i zachowaj go w sercu na długo. Zacznij żyć pełnią życia i doceniać każdy jego ułamek – w końcu to w drobnostkach zaklęta jest magia naszego istnienia. Gdzie szukać lifespiracji i co wspólnego ma z nimi Answear, czyli pierwszy polski internetowy sklep multibrandowy?

Lifespiration Starts Here – żyj na własnych zasadach

Hasło Lifespiration Starts Here przyświeca nie tylko marce Answear, lecz także wielu miłośnikom tego multibrandowego sklepu. Odwaga w wyborze garderoby i aktywne, radosne życie idą w parze – jeśli nie zważasz na konwenanse, ale śmiało kroczysz własną ścieżką, Twoje działania mogą być lifespiracją dla innych. Gdzie można szukać lifespiracji? To zarówno wyjątkowe, jak i z pozoru błahe, bo codzienne sytuacje z życia, które warto uchwycić na zdjęciu. Dzięki temu możesz wracać pamięcią do chwil pełnych pozytywnych emocji albo historii, które niczym poklatkowo uchwycono na fotografiach.

Historie zatrzymane w kadrze mogą przedstawiać tak wyjątkowe dni, jak ślub czy narodziny dziecka. Warto po czasie wracać pamięcią do tych momentów, wspominając towarzyszące Ci wówczas szczęście i ekscytację. Fotografie, które możesz potraktować także jak lifespirację do celebrowania życia, mogą pokazywać drobne radości, takie jak płatek śniegu roztapiający się na czapce albo dziecko puszczające latawiec na łące. Ile historii życia, tyle pomysłów, a to Ty jesteś ich twórczynią lub twórcą! Podziel się swoimi lifespiracjami z innymi – razem stwórzcie galerię fotografii zachwycających radością życia! Pokaż swój punkt widzenia i zobacz, jak inni widzą lifespirujące momenty.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Konkurs CatchTHEmoment organizowany przez Answear

Konkursy fotograficzne Answear – dlaczego warto wziąć w nich udział?

Tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego Answear skupia się na lifespiracjach, czyli chwytaniu w kadr inspirujących chwil, które pokazują piękno aktywnego, odważnego i radosnego życia na własnych zasadach. Pierwszy polski internetowy sklep multibrandowy, który znajdziesz pod adresem https://answear.com/, już wcześniej organizował konkurs dla fotografów-amatorów. Tematem pierwszej edycja było piękno w najprostszej i najczystszej postaci. Wówczas nadesłano 16 tys. prac konkursowych z 7 krajów.

Konkurs CatchTHEmoment organizowany przez Answear

Jak wziąć udział w konkursie fotograficznym CatchTHEmoment?

Wystarczy, że wybierzesz najciekawsze Twoim zdaniem zdjęcie pokazujące lifespirujący moment i zalogujesz się na Instagram. Musisz być przy tym osobą dorosłą mieszkającą w Polsce. Fotografię, która ma być brana pod uwagę przez Jury, należy odpowiednio otagować (#catchthemomentpl) i oznaczyć (@answear). Aby wziąć udział w konkursie, musisz także zaobserwować profil Answear na Instagramie. Oczywiście, w ramach konkursu możesz zgłosić wiele zdjęć.

Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia do 31 lipca 2023 roku. Zwycięzców wyłoni trzyosobowe Jury w składzie: Answear Creative Director Marcin Franczak (Przewodniczący Jury), Head of Communication Answear Kacper Barylski oraz twórca internetowy Igor Szwęch. Do wygrania są nagrody pieniężne – główna wynosząca 10 tys. zł oraz 10 dodatkowych w wysokości 1000 zł.

Chcesz wziąć udział w konkursie CatchTHEmoment? Zajrzyj na stronę konkursową https://catchthemoment.answear.com/ i poznaj szczegóły. Powodzenia!

Zobacz też:

Czy da się zarabiać na pisaniu? Jak zacząć karierę pisarską?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News