Cierpiący na bezsenność fotograf i opustoszały Central Park

Zdjęcie przedstawia drogę znajdującą się nad oczkiem wodnym. W tle widać budynki wieżowców

Bezsenność. Problem coraz większej populacji współczesnego świata. Stres, przeładowanie obowiązkami, złe odżywianie. Powodów występowania tej przypadłości jest cała masa. Jak sobie z nią radzić? Można liczyć barany, zażywać środki nasenne albo… realizować swoje artystyczne fantazje.

Ostatnie z powyższych rozwiązań wybrał amerykański fotograf Michael Massaia. Efekt jego działań jest oszałamiający! Central Parku w takim wydaniu, zapewne jeszcze nie widzieliście. Przyzwyczajeni do cukierkowych obrazów, przepełnionych słonecznym światłem i tłumem ludzi, doznacie niemałego szoku poznawczego. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia autorstwa wspomnianego wyżej artysty.

Mrok, pustka i przygnębienie. Słowa najtrafniej oddające atmosferę wyzierającą z prac Micheala. Zapraszamy do oglądania! Podziwiajcie twórczą inwencję, jaką w umyśle geniusza spowodować może permanentna insomnia.
     Na zdjęciu znajduje się brama parkowa. W tle widzimy wyeksponowany samolot i budynki wieżowców Zdjęcie przedstawia skrzyżowanie parkowych alei i rosnące przy nim drzewa Zdjęcie przedstawia bezlistne drzewa. W tle znajdują się budynki wieżowców Zdjęcie przedstawia drogę między drzewami Zdjęcie przedstawia drogę znajdującą się nad oczkiem wodnym. W tle widać budynki wieżowców Zdjęci przedstawia wybrukowaną aleję parkową Zdjęcie przedstawia parkową aleję i stojącą przy niej latarnię. W tle znajdują się budynki wieżowców Na zdjęciu znajdują się bezlistne drzewa Zdjęcie przedstawia parkową aleję, na której końcu znajduje się most Tekst: Krzysztof Jędrzejczyk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News