Cieniowane usta

Ombre nadal w modzie – tym razem króluje na ustach. Szminka NYX Ombre Lip Duo pozwoli ci w szybki sposób optycznie powiększyć usta i nadać im ciekawy, cieniowany kolor.

Jeden prosty kosmetyk, którzy pozwoli uzyskać modny efekt cieniowania na ustach. NYX Ombre Lip cieszy się wielką popularnością w USA, kobiety pokochały tę szminkę za bezproblemową aplikację i trwałość koloru.

Jak to się robi? Zasada jest prosta. NYX Ombre Lip składa się z dwóch końcówek: cieńszej, w ciemniejszym kolorze i grubszej, w kolorze, którym wypełniamy usta. Wystarczy obrysować usta cieńszą kredką, resztę pomalować bazowym kolorem i rozetrzeć kontury. Taki zabieg stworzy idealny efekt cieniowania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2

Szminka dostępna jest w 12 zestawieniach kolorystycznych. Ciekawsze to na przykład Hearts & Spades, czyli mix czarnej konturówki i czerwonej szminki lub Hollywood & Wine, składająca się z ostrego różowego konturu i fioletowego koloru bazowego.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News