Ciastko z kremem

Połączenie miłości do luksusu z modą uliczną przeplata się w projektach Karen Walker nie od dziś. Do tego zestawienie mocnym, futurystycznych kształtów z żywymi kolorami pokazuję, że projektantka lubi wyzwania i uwielbia zaskakiwać. Właśnie odwaga i podążanie własną ścieżką doprowadziło ją po 10 latach do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

Przez ten czas jej okulary znalazły się na nosach: Beyonce, Charlize Theron, Rihanny czy Anne Hathaway. Artystka angażuje się w akcje charytatywne, a w 2013 roku została wyróżniona przez The Business Of Fashion wraz z 118 projektanami, którzy napędzają rozwój globalnego przemysłu modowego.

W ramach celebracji 10 urodzin, wypuszczono specjalną limitowaną kolekcję, w której skład weszły najbardziej kultowe oprawki powstałe od początku działalności Karen Walker Eyewear. Reaktywowane modele zostały oczywiście podrasowane. Wszystkie projekty wykonano w lśniącym złocie (oczywiście nie szczerym). Nie tylko oprawki, ale również szkła są pozłacane – w końcu kto bogatemu zabroni.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nie zabrakło również tak charakterystycznego dla Walker poczucia humoru, w końcu “10 Years Of Making Faces” obchodzi się tylko raz! Nowy lookbook pokazuje kultowe oprawki w iście imprezowej odsłonie. Confetti, beza i obowiązkowe na urodzinach piszczałki! ‘Sto lat’, chciałoby się zaśpiewać!

content_annie

content_anytime

content_deep-freeze

content_hector

content_kwe_celebrate_finalcrop_superduperstrength

content_orbit

content_number-one

content_northern-lights

content_kwe_celebrate_finalcrop_superduperstrength

zdjęcia | www.karenwalkereyewear.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News