Chrysta Bell: aktorka z Twin Peaks i muza Lyncha wystąpi na Smolnej ?

Para leżąca na kanapie, obok gitara elektryczna

Chrysta Bell to amerykańska wokalistka i autorka tekstów, aktorka znana z serialu Twin Peaksoraz wieloletnia sceniczna partnerka David Lynch’a. Artystka wystąpi 22 kwietnia w warszawskim klubie Smolna.

W roku 1999 artystka poznała sławnego producenta filmowego i kompozytora – David Lynch’a. Spotkanie to zaowocowało m.in. wydaniem dwóch wspólnych albumów, czyli This Train oraz Somewhere In The Nowhere. W połowie roku 2017 Chrysta Bell wydała zaś swój kolejny, solowy album We Dissolve. Jej twórczość to ciekawe połączenie popu z soulem, rockiem i jazzem, często określane jako tzw. dream pop. Na wiosnę 2018 roku artystka planuje wydanie i promocję nowej EP-ki, w ramach której odwiedzi wiele miast Europy.

“Eklektyczna i ekscytująca… Pełna gracji i enigmatyczna… Lynch nie mógłby napisać jej historii lepiej”Billboard.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Oprócz tego, że Chrysta realizuje się muzycznie, to od pewnego czasu zajmuje się także aktorstwem. W maju 2017 roku zadebiutowała w kultowym, amerykańskim serialu Twin Peaks, którego jednym z twórców jest z resztą David Lynch. Odgrywa tam rolę agentki FBI – Tamary Preston.

Koncert odbędzie się 22 kwietnia 2018 o godzinie 20:00 na Smolnej 38. Bilety w sprzedaży od środy 13.12 o godz. 10:00. Dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl oraz GoOut.pl.

Plakat promujący komncert Chryta Bell na Smolnej

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News