Chroń się!

Jak wiem sezon jesienny to głównie wiatr, deszcz i pierwsze przymrozki. Najlepiej byłoby pozostać w domu przy ciepłej herbacie i książce. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Większość z nas codziennie biegnie do pracy, albo na uczelnię. Pogoda nie interesuje  ani naszego szefa, ani wykładowców. Warto więc pomyśleć o czymś, co może poprawić nam humor chociaż przez chwilę. Nie, nie są to narkotyki, ani alkohol. To parasolki, które wyglądają trochę lepiej niż te standardowe i kupione ‘za potrzebą’ w pierwszym lepszym sklepie.

#1 Fuck the rain by Art.Lebedev

To propozycja dla osób które wstały rano lewą nogą. Od razu widać, że lepiej nie podchodzić.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1 (4)

2# The Ultimate Flashing LED Umbrella

Jeżeli chcesz poczuć się jak bohater filmu ‘Star Wars’, to po prostu musisz mieć tę parasolkę.

2 (4)

#3 Rain Drum by Dong Min Park

Każdy fan muzyki powinien zaopatrzyć się w poniższy gadżet. Podczas spaceru deszcz wybija rytm uderzając w parasolkę. Ostrzegamy, że to rozwiązanie tylko dla bardzo cierpliwych.

3 (4)

33

#4 Shoe Umbrella

Nie raz pewnie wróciliście w deszczowy dzień do domu z mokrymi nogami. Ten parasol czy  może raczej parasole są co prawda dość praktyczne, nie odpowiadamy jednak za reakcje przechodniów.

http://bit.ly/11Qoste
http://bit.ly/11Qoste

5# Brass knuckle umbrella

Przezorny zawsze zabezpieczony. Kastet jako rączka może przydać się podczas samotnych podróży w środku nocy.

http://bit.ly/1xrNYNk
http://bit.ly/1xrNYNk

tekst | Paweł Taranowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News