Christopher Kane stworzył „ekskluzywną” linię Crocsów?

Gumowe buty ozdobione kamykami

Kiedy myśleliście, że widzieliście już wszystko, okazuje się, że właściwie nie widzieliście niczego. Marka Crocs ma na swoim koncie najnowszą współpracę ze szkockim projektantem.

Wykonane z lekkiego, gąbczastego materiału buty wzbudzają mieszane uczucia od wielu lat. Wszyscy pamiętamy bitwę w Lidlu, prawda? Szkocki projektant, Christopher Kane postanowił przenieść Crocsy na… bardziej luksusowy wymiar, dzięki któremu buty, stały się jeszcze dziwniejsze niż do tej pory.

Ciemnoskóre nogi z założonymi Crocsami ozdobionymi kamykami

Czym się różnią luksusowe Crocsy od zwyczajnych? Po pierwsze, są ozdobione kamykami i mają marmurową kolorystykę. Po drugie, ceną. Jeśli chcecie być modni i stylowi, musicie zapłacić za nie 360 dolarów. Uwaga! Aktualnie obowiązuje promocyjna cena: 216 dolarów. Prawdziwa okazja, czyż nie?

Gumowe buty ozdobione kamykmia

A co sam projektant mówi o swojej najnowszej współpracy? Zawsze pracuje z nietypowymi rzeczami. Zamieniam przedmioty codziennego użytku w luksusowe obiekty pożądania. Dlatego też chciałem zostawić mój ślad – fragment mojego DNA na klasycznych i kultowych Crocsach. Czy czujecie już, że najnowsze Crocsy od Kane’a stają się Waszym przedmiotem pożądania? My nie, ale warto próbować.

Ciemnoskóre nogi z założonymi Crocsami ozdobionymi kamykami

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News