Chris Liebing podczas BURN Mix-Off na Smolnej ?

Grafika przedstawiająca różowy dym

Zanim przywitamy maj i wybierzemy się na majówkę, w klubie SMOLNA odbędzie się ostatni etap polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego – BURN Residency. Gwiazdą wieczoru będzie filar światowej sceny techno, czyli Chris Liebing.

Chris to jedna z główniejszych postaci, która miała wpływ na popularyzację techno na świecie. Niemiec zadebiutował jako DJ już w 1991 roku w klubie Red Brick niedaleko Frankfurtu, a już kilka lat później rezydował w znanym OMENie oraz założył swoją pierwszą wytwórnię, czyli Fine Audio Recordings. Tam ukazała się również jego debiutancka EP-ka w 1997 roku oraz pierwszy w historii album Early Works.

Po wielu wydawnictwach i różnych projektach (chociażby ze Speedy J) potem przyszedł czas na działalność w kolejnych wytwórniach, a szczególnie w popularnym CLR, z którym jest związany do dziś.

Mix Off jest wydarzeniem, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów. BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy.

Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach.

Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów. Po ostatnim etapie polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego BURN Residency, klub SMOLNA zaprasza na zapraszamy na Mix Off.

Więcej szczegółowy znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem.

Plakat promujący wydarzenie Burn Off mix smolna

Rate this post