Chris Liebing podczas BURN Mix-Off na Smolnej ?

Grafika przedstawiająca różowy dym

Zanim przywitamy maj i wybierzemy się na majówkę, w klubie SMOLNA odbędzie się ostatni etap polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego – BURN Residency. Gwiazdą wieczoru będzie filar światowej sceny techno, czyli Chris Liebing.

Chris to jedna z główniejszych postaci, która miała wpływ na popularyzację techno na świecie. Niemiec zadebiutował jako DJ już w 1991 roku w klubie Red Brick niedaleko Frankfurtu, a już kilka lat później rezydował w znanym OMENie oraz założył swoją pierwszą wytwórnię, czyli Fine Audio Recordings. Tam ukazała się również jego debiutancka EP-ka w 1997 roku oraz pierwszy w historii album Early Works.

Po wielu wydawnictwach i różnych projektach (chociażby ze Speedy J) potem przyszedł czas na działalność w kolejnych wytwórniach, a szczególnie w popularnym CLR, z którym jest związany do dziś.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mix Off jest wydarzeniem, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów. BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy.

Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach.

Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów. Po ostatnim etapie polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego BURN Residency, klub SMOLNA zaprasza na zapraszamy na Mix Off.

Więcej szczegółowy znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu BURN Mix-Off na Smolnej z Chrisem Liebingiem.

Plakat promujący wydarzenie Burn Off mix smolna

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News