Choinka ze 140 beczek po whiskey

Choinka z butelek whiskey

Bez choinki nie ma Świąt. Prawdziwa lub sztuczna, pełna błyskotek albo monokolorowa –  każdy dąży do tego, aby jego drzewko było jak najbardziej oryginalne i przyciągało uwagę. Mieszkańcy Lynchburga w stanie Tennessee poszli jednak o krok dalej i stworzyli drzewko jedyne w swoim rodzaju.

Podczas gdy na całym świecie świąteczne choinki przyozdabiane są szklanymi bombkami, suszonymi owocami i lampkami, w Lynchburgu przez 7 dni pracownicy Destylarni budują swoje „drzewko”. Ważąca 7 ton choinka zbudowana ze 140 beczek, w których leżakował Jack Daniel’s Old No.7. To zapowiedź naprawdę udanych Świąt celebrowanych jedynie w Lynchburgu.

https://www.youtube.com/watch?v=KY2SrXzWZeU

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


„Lynchburg powoli wypełnia już atmosfera nadchodzących Świąt” – mówi Jeff Arnett, Master Distiller Jack Daniel’s. „To bardzo specjalny czas w naszym miasteczku, w którym każdy traktuje każdego jak rodzinę. Mamy tu bardzo silną społeczność, którą łączy wspólna więź
z Destylarnią Jack Daniel’s. Co roku ważną świąteczną tradycją w Lynchburgu jest budowanie i rozświetlanie choinki z naszych beczek. Mieszkańcy spotykają się przy niej, aby przekazać naszym przyjaciołom na całym świecie życzenia spokojnych i radosnych Świąt.”

Mimo że mieszkańcy Lynchburga wkładają ogrom pracy w przygotowanie swojego symbolu Świąt, zgodnie powtarzają, że liczy się przede wszystkim to, co dzieje się wokół choinki, a nie na niej. I z takim przesłaniem nas zostawiają, życząc Wesołych Świąt!

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News