Chłopak postanowił założyć najbardziej idiotyczny strój na London Fashion Week. Został uznany za celebrytę

Chłopak w dwóch dziwnych stylizacjach

To ten moment, kiedy angielskie powiedzenie fake it till you make it ma stuprocentową rację bytu. To także kolejny dowód na to, że głupota ludzka nie zna granic.

Dwójka YouTuberów — Zac and Jay postanowili zorganizować małą prowokację podczas London Fashion Week. Do współpracy zaprosili swojego kolegę — który nie jest rozpoznawalny w świecie show-biznesu i postanowili stworzyć dla niego najgłupsze stylizacje, jakie możemy sobie wyobrazić.

Max Fosh lub na potrzeby tymczasowej sławy na LFW — Maximillian Bucharest, wystąpił w dwóch stylizacjach. Zarówno różowe spodnie z czarną koszulką, jak i stylizacja składająca się z różowego materiału i torebek foliowych, zrobiła ogromne wrażenie na paparazzich. Na tyle duże, że pomylili go z celebrytą i pytali: od jakiego projektanta jest ten strój?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

fake model tricks fashion week photographers london 9 5c8b59419e8af 700 Chłopak postanowił założyć najbardziej idiotyczny strój na London Fashion Week. Został uznany za celebrytę fake model tricks fashion week photographers london 5c8b60c9ea344 700 Chłopak postanowił założyć najbardziej idiotyczny strój na London Fashion Week. Został uznany za celebrytę

Strój Maxa podpatrzył też ASOS, ponieważ kilka dni po całym zamieszaniu umieścili na swojej stronie stylizację, łudząco podobną do tej, którą miał na sobie jednodniowy-celebryta.

fake model tricks fashion week photographers london 5c8b5d611c558 700 Chłopak postanowił założyć najbardziej idiotyczny strój na London Fashion Week. Został uznany za celebrytę

Pełną relację z modowego prankowania znajdziecie poniżej!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News