Chineasy

Chineasy_WebV2_Phrases_FIRE_Angry_BIG

Nie da się nie zauważyć wzrostu zainteresowania kulturą zamieszkałych przez 1,3 miliarda osób, Chin. Problem stanowi komunikacja między nimi. Niewielki odsetek mieszkańców Chin mówi w języku angielskim. Poznanie ich języka to pierwszy krok do komunikacji. Chiny to także kolebka starożytnej kultury i tradycji i jednej z najsilniejszych światowych gospodarek. Coraz częściej stanowią także miejsce docelowe dla turystów.

Od lat język chiński jest uważany za jeden, z najtrudniejszych języków na świecie. Dlatego Chineasy ma na celu ułatwienie jego nauki, poprzez łatwe do zapamiętania ilustracje. Nauka w ten sposób sprawia, że język staje się łatwiejszy do zapamiętania. Ucząc się jednego bloku, można z łatwością zbudować wiele nowych słów. Wystarczy opanować kilka zestawów takich bloków, a nauka języka przeniesie się na zupełnie inny poziom. Z niewielkim wysiłkiem będziemy mogli przeczytać kilkaset chińskich znaków i zwrotów. Mimo, że w języku istnieją tysiące znaków, tylko kilkaset z nich jest konieczne do zrozumienia podstawowej literatury.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chineasy to pierwszy krok do poznania i zrozumienia kultury Chin. ShaoLan pokazuje piękno tej szerokiej i głębokiej kultury w nowoczesnej oprawie.

Chineasy_WebV2_Phrases_PERSON_Everybody_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_PERSON_Everybody_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_ROOF_FamilyMember_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_SUN_Japan_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_TREE_Dense_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_WATER_Stream_BIG

Chineasy_WebV2_Phrases_WOMAN_MatureWoman_BIG

Projekt ShaoLan możecie także zobaczyć w londyńskim Design Museum. 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News