Chillout Caffe Dubai

Jest czterdziestostopniowy upał, a Ty zwiedzając pustynne przestrzenie Emiratów, wpadasz na obiad do Chilloutu. Przy samym wejściu personel prosi Cię o założenie grubych zimowych ubrań. Tłumaczą Ci, że w środku temperatura sięga poniżej zera. 

500_ap_chillout_070810

Chillout Caffe Dubai to restauracja, która w całości zrobiona jest z lodu. Położona w centrum handlowym Time Square, tuż obok Dubai Ski Dome – gdzie przez cały rok czynne, jest centrum sportów zimowych. Co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów z całego świata. Dla mieszkańców, to idealne miejsce do ukrycia się przed słońcem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


dsc05189

Gdy tylko wejdziemy do drugiej sali Chillout Caffe, zobaczymy, że wszystko pokryte jest lodem. Podłogę zabezpiecza powłoka antypoślizgowa. Od najmniejszych elementów po stoliki, siedzenia, które pokrywa grube futro, wszystko wykonane jest z lodu.

dsc03291

Restauracja w swoim menu oferuje różne rodzaje dań. Od gorących zup, kanapek po orientalny kebab i sushi. Możecie spróbować koktajlu lodowego albo napić się gorącej czekolady. Prawie wszystko zostanie podane w naczyniach wykonanych z lodu.

Obsługa tej oryginalnej restauracji prawie w całości pochodzi z Rosji i Rumuni. Szukano pracowników, którzy przyzwyczajeni są do pracy w ujemnych temperaturach. 

Chillout Caffe to nie tylko idealne miejsce na odpoczynek, ale także przestrzeń, którą koniecznie powinniście odwiedzić, ze względu na jej unikalny design. Emiraty Arabskie po raz kolejny udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. Przy odpowiednim budżecie, są w stanie wybudować wszystko.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News