Jeśli nadal czekacie na swój list z Hogwartu, to jest szansa, że zawsze chcieliście przeżyć też święta rodem z Harry’ego Pottera, racja? A teraz dzięki Universal Studios Wasze marzenie się spełni!
Począwszy od 24 listopada do 8 stycznia 2018, Universal Studios w Hollywood przygotowało dla fanów czarodzieja coś specjalnego. Hogsmeade – czarodziejska wioska położona w Szkocji niedaleko Szkoły Magii i Czarodziejstwa zamieni się w jedyną swojego rodzaju, zimową krainę.
Zobacz także: Nie dla Mugoli – tatuaże ze świata Harry’ego Pottera
Świąteczne witryny sklepowe, specjalne kolekcje gadżetów no i oczywiście wielki powrót gorącego Butterbeer. Co jeszcze Was czeka? Wspaniałe wizualizacje, śpiewające duchy, latający na miotłach uczniowie, świecące drzewa, a może nawet fajerwerki!
Odwiedzający będą mogli także obejrzeć koncert Hogwartowskiego Żabiego Chóru – który możecie znać z Harry Potter i Więzień Azkabanu. Będzie także coś dla żołądka. Poza Butterbeer goście będą mogli zjeść prawdziwie magiczny obiad składający się z indyka w żurawinowym sosie z czerwoną kapustą i pieczonymi ziemniakami. A na koniec oczywiście brytyjski pudding na deser. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
https://www.instagram.com/p/Bb20epDjbtW/
Zdjęcia: DAVID SPRAGUE/USH