Kto chce kupić złoto-skórzaną toaletę od Louis Vuitton?

Złota toaleta z logotypami Louis Vuitton

Sztuka nowoczesna ma wiele oblicz, dobrze o tym wiemy. Jednak czasami wkrada się do naszego życia w sposób, którego byśmy się nie spodziewali…

Wymieniony powyżej obiekt codziennego użytku został stworzony przez Illma Gore i jest dostępny do kupienia na platformie sprzedażowej, oferującej ekskluzywne produkty – Tradesy. Toaleta została pokryta skórą znaną z torebek LV, o łącznej wartości 15 tysięcy dolarów. Środek sedesu został wykonany w całości ze złota. Brzmi królewsko, czyż nie?

Czytaj również: Jak pokochać sztukę współczesną i nie stracić przyjaciół?

Toaleta jest w pełni funkcjonalna – możecie robić na niej cokolwiek, co Wasz organizm zapragnie, jednak radzimy uważać na higieniczne aspekty i radzimy czyścić deskę po każdym użyciu (przypominamy – jest skórzana).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jeśli ktoś z Was chciałby usiąść na tym mięciutkim tronie – sprawa jest prosta. Wystarczy, że wyciągniecie z portfela 100 tysięcy dolarów i ekskluzywna toaleta jest Wasza. Sklep zapewnia, że ubikacja nie nosi żadnych śladów użytkowania i jest nowa.

Zrzut ekranu ze strony, gdzie można kupić toaletę

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News