Central Park Ursynów

 

04_webCentral Park Ursynów to miejsce dla wszystkich fanów miejskiego życia, pragnących korzystać ze wszystkich jego zalet i uroków. Przestrzeń inwestycji została zagospodarowana pod kątem aktywnego wypoczynku i relaksu. Dzięki własnym jeziorom z wydzieloną strefą zieleni, ścieżkami do joggingu, zielonym dziedzińcom każdy aktywny mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Unikalna architektura inwestycji, kolory i kształty budynków, sąsiedztwo klimatycznych sklepików, kawiarenek, sprawią, że osiedle Central Park Ursynów stanie się twoim azylem. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji ścieżki spacerowe, boisko do koszykówki, klub fitness, klub malucha oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych. 

Znajdź swoje miejsce w stolicy

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

To idealne rozwiązanie dla osób czynnych zawodowo, które dotychczas mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu i aktywnie spędzają wolny czas, korzystając z takich zalet miasta jak: kina, teatry, restauracje czy spotkania ze znajomymi. Inwestycja jest też doskonałym miejscem dla małżeństw lub rodzin z małymi dziećmi, których znaczna część zdecydowała się przerwać pracę zawodową i poświęcić czas na wychowanie potomstwa, co ma wpływ na ich budżet domowy. W przystępnej cenie będą mieli możliwość zakupu własnego mieszkania z Klubem Malucha dostępnym tylko dla mieszkańców osiedla.

Inwestycja położona jest na terenie ponad 10 hektarów w sercu Ursynowa, co zapewnia doskonałą komunikacje do centrum a także biznesowej dzielnicy Mokotowa. Niebywałą zaletą inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna: pobliski przystanek autobusowy i stacja metra w odległości około 2 km od inwestycji.

W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, przedszkola, szkoły, restauracje, kluby fitness oraz centra handlowe i biznesowe, w tym m.in.: Galeria Mokotów, Centrum Biznesowe Poleczki, Dolina Służewiecka, zielone tereny Fortu Zbarż oraz Tor Wyścigów Konnych Służewiec. W okolicy inwestycji mieszczą się też ważne punkty komunikacyjne (przystanek autobusowy, stacja metra Ursynów), dzięki którym w szybki i dogodny sposób można się dostać do centrum miasta i najważniejszych części Warszawy.

06A_web

 Zaprojektuj swoją przestrzeń

 Ustawny rozkład mieszkań o wysokości do 3 metrów gwarantują komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Kawalerki o rozkładzie studia mają dodatkowo możliwość wstawienia ścianki działowej i utworzenia dodatkowego pomieszczenia. Każdy lokal posiada przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze zielone ogrody. Średnia powierzchnia dostępnych lokali to 52 m ², które dostępne będą w różnych wariantach układu pomieszczeń. Taka struktura podkreśla też dobre przygotowanie do planowanego startu rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”.

W Central Park Ursynów możemy podziwiać nie tylko unikalny charakter budynków, ale także nowoczesną strukturę architektoniczną całego osiedla, na terenie którego znajdą się liczne elementy architektury zewnętrznej: jeziora z wydzieloną strefą zieleni, patio ze ścieżkami spacerowymi i do biegania, zielone dziedzińce.Teren całego osiedla będzie zamknięty i monitorowany, a wejście będzie prowadziło przez specjalnie zaprojektowane lobby z recepcją na parterze.

03_web

  http://www.marvipol.pl

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News