CEELO GREEN NA HIP HOP KEMP

W muzycznej historii zapisał się jednak także jako współtwórca jednej z najważniejszych grup hip-hopowych Atlanty i całego południa Stanów Zjednoczonych, czyli Goodie Mob. O kim mowa? Raper, wokalista, tekściarz, aktor, producent… krótko mówiąc, artysta pełną gębą, czyli CeeLo Green to kolejna postać, której występ zobaczyć będzie można w trakcie Hip Hop Kempu 2014!

 

Bogata kariera CeeLo Greena to prawdziwa kopalnia wielkich hitów z kilku różnych gatunków muzycznych. Na kempowej scenie usłyszeć będzie można cały przekrój jego dokonań – od rapowych kawałków z początków Goodie Mob, przez solowe dokonania i współpracę z Danger Mouse’em, aż po projekty z ostatnich lat. Wszystko to powoduje, że jego występ będzie prawdziwym wydarzeniem dla wszystkich fanów jego muzyki, których w Hradec Králové z pewnością nie zabraknie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News