Cat-opoly, czyli Monopoly dla kocich psychofanów

Pudełko gry Catopoly z kotami na pudełku

Jeśli kochacie gry planszowe, a znudziło się wam już kupowanie kolejnych ulic i budynków w standardowym Monopoly, znaleźliśmy dla was alternatywę. Warunek jest jeden: musicie kochać koty!

Dla tych, którzy nie wiedzieli: premiera gry Monopoly miała miejsce w 1935 roku. Od tej pory powstało wiele alternatywnych wersji klasycznej wersji: Warszawa Dwudziestolecie Międzywojenne, World of Warcraft, My little Pony, Pokemon, Fallout, czy nawet wersja, w której zamiast banknotów gracze posiadali karty płatnicze. Teraz firma Late for the Sky zainspirowana grą Monopoly stworzyła wersję dla kocich entuzjastów.

Cat-Opoly, nie jest oficjalnie licencjonowana przez firmę Hasbro, jak już zostało powiedziane, jej twórcami są ludzie z Late for the Sky. Zasady są jednak takie same jak w przypadku standardowego Monopoly, z tą różnicą, że zamiast kupować ulice i budynki gracze kupują koty różnych ras. Zamiast iść do więzienia, idą do basenu z wodą. Nie ma też kar pieniężnych, ale są za to pchły. Karty szans, znane z podstawowej wersji gry, w tym wypadku zawierają rozmaite ciekawostki o kotach. Gra jest dostępna do zakupu na Amazonie, także, jeśli nie wiedzieliście co zrobić z pieniędzmi — już wiecie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News