Casa De Carne. Restauracja, w której musisz sam zabić zwierzę, zanim je zjesz

Mężczyzna z nożem, a obok świnka z pyskiem opartym na dłoni

Dustin Brown postanowił wykorzystać swoją reżyserską moc i stworzyć film, który zmusi społeczeństwo do podjęcia refleksji i wyciągnięcia wniosków.

Chociaż nikogo nie można zmusić do wegetarianizmu, a niektórych wręcz nie można — niektóre osoby mają alergię na białko roślinne, to krótkometrażowy film Casa de Carne opowiada o trudnych wyborach i prawdzie na temat naszych zachowań.

Film został zrealizowany we współpracy z Last Chance for Animals. Akcja toczy się w nie tak dalekiej, ciemnej przyszłości, gdzie trójka znajomych chcąca zjeść posiłek w restauracji, najpierw własnoręcznie musi zabić wybrane przez siebie w menu zwierzę. Film wygrał pierwsze miejsce podczas tegorocznego Animal Film Festival.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chcę, żeby ludzie zaczęli myśleć nad swoimi codziennymi wyborami. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy historii, które będą opowiadały o empatii i pozwolą spojrzeć na świat w inny sposób niż dotychczas. Prosto znaleźć różnice: rasowe, religijne, kulturowe, ale też gatunkowe. Koniec końców, wszyscy żyjemy na tej samej planecie.

4.5/5 - (45 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News