Carsky znów zaskakuje. „Need U Now” to nuta, której będziemy słuchać całe lato!

Po krótkiej przerwie, wypełnionej zbieraniem inspiracji na nowy materiał, producent muzyczny Carsky wraca z nowym singlem zatytułowanym Need U Now.

Utwór ten rozpoczyna nowy rozdział w karierze artysty, zachowując przy tym charakterystyczny dla Carsky’ego styl znany z poprzednich wydawnictw, jak Waves, Lover, Pure czy kultowe już Dreams.

Słuchając najnowszego singla Need U Now po raz kolejny przekonujemy się, że eksperymentowanie z muzyką elektroniczną to domena Carsky’ego. I dobrze, bo wychodzi mu to naprawdę świetnie. Utwór jest przesiąknięty letnią atmosferą i klimatem nocnych imprez. To historia gonitwy za tym, czego się pragnie, ale także o tym, że wszystko przychodzi w swoim czasie i trzeba być na to gotowym.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/By8WGhAoGt7/

Need U Now jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube, gdzie znajdziecie go razem z klipem mash-up, stworzony przez Improbros. A jeśli chcecie posłuchać kawałka a żywo, Carsky już dzisiaj, 28 czerwca zagra na żywo na naszych urodzinach w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Wkrótce zostaną dodane także kolejne daty koncertów, promujących nowy singiel. Bądźcie czujni!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News