Elektroniczny duch lat 90-tych: Carsky prezentuje „Make Me Pure”

Dziewczyna zanurzona w wodzie i czarno-białe zdjęcie mezczyzny w czarnej koszuli

Singiel Dreams spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy, przekraczając 100 tysięcy odsłuchów na Spotify. Potem live act podczas Open’er 2017, kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Polski, a we wrześniu występ podczas Blue Night By Absolut. Teraz Carsky prezentuje nam całą EP-kę!

Paweł Karski, producent muzyczny znany jako Carsky w kwietniu ruszył ze swoim solowym projektem i zaprezentował nam pierwszy singiel, zatytułowany Dreams. Drugim singlem z debiutanckiej EP-ki został utwór Pure, a kilka miesięcy temu poznaliśmy ostatni singiel Fragile. Dodatkowo, do wszystkich singli powstały klipy mash-up, stworzone przez Improbros.

Czytaj również: Letnie wspomnienia eterycznych nocy: Carsky i singiel „Fragile”

Teraz możemy zapoznać się z całym materiałem przygotowanym przez Carsky’ego. EP-ka składa się z 6 utworów, które łączą slow beat z klasycznymi brzmieniami i duchem lat 90-tych. Całość materiału skomponował Paweł Karski, natomiast w przy produkcji uczestniczył sam Stendek, który obecnie działa jako projekt LASY. On również odpowiedzialny jest za miks EP-ki. Z kolei masteringiem zajął się Bartosz Szczęsny, obecnie związany z projektem Rebeka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Każdy z nas potrzebuje swojego tajemniczego miejsca ucieczki, gdzie czuje się bezpiecznie, myśli stają się czyste, oczy widzą więcej, oddech staje się spokojny. Miejsca, gdzie możemy zacząć wszystko od nowa.. pomimo że drzwi, z miejsca z którego uciekliśmy, są wciąż otwarte…mówi Carsky.

Make Me Pure jest dostępna we wszystkich ważniejszych serwisach streamingowych: Tidal, Spotify, a także do kupienia między innymi na: iTunes, Google Play, Groove, Amazon.

Dodatkowo, w dniu premiery EP-ki odbyło się Release Party w krakowskim klubie Serce. Druga część odbędzie się w przyszłą sobotę (25.11) w krakowskim teatrze Barakah, więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

22046839 1569806133058209 8934288961401822718 n Elektroniczny duch lat 90-tych: Carsky prezentuje „Make Me Pure”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News