Cards Against Humanity wydadzą talię kart z postaciami Disney’a?

zszokowana księżniczka Disneya i Cards Against Humanity

Cards Against Humanity są znane ze swojego braku poprawności politycznej. Mimo to popularność tej gry towarzyskiej, idealnej w gronie pełnoletnich przyjaciół, ciągle wzrasta, w imponującym tempie. Wygląda na to, że w już niebawem na rynek trafi nowa edycja kart, poświęcona bajkom Disney’a.

Gdybyśmy mogli podsumować nasze podekscytowanie już teraz, wyglądałoby to tak:

giphy 1 Cards Against Humanity wydadzą talię kart z postaciami Disney'a?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Skąd pochodzi nasza ekscytacja? Cóż, w ostatnim czasie na stronie Cards Against Humanity na Facebooku pojawił się szczegółowy opis kart o tematyce Disney’a. W wyjątkowo epickim, pełnym emocji posunięciu, post został bardzo szybko usunięty. Na szczęście wcześniej kilku fanów zdążyło zrobić screeny! Dzięki ich szybkiej reakcji, wszyscy możemy teraz zobaczyć uchylony nam rąbek tajemnicy i przygotować się na wyśmienitą zabawę, która z pewnością nas z nimi czeka.

Czytaj również: Poznajcie grę dla okropnych ludzi, czyli Cards Against Humanity

nintchdbpict000337332685 e1510309657723 Cards Against Humanity wydadzą talię kart z postaciami Disney'a? cards against humanity disney edition 1 5963209b605c3 700 Cards Against Humanity wydadzą talię kart z postaciami Disney'a?

Dla każdego, kto nie jest zaznajomiony z zasadami gry: w każdej rundzie jeden z graczy zadaje pytanie z czarnej karty, a wszyscy inni odpowiadają swoją najtrafniejszą białą kartą.

To najbardziej nieodpowiednia wersja wypełnienia czasu, a prosta koncepcja gry to gwarancja dobrej zabawy. Oczywiście, jeśli już nie możesz się doczekać oficjalnej premiery, istnieją „nieoficjalne pakiety” krążące po internecie do gry online, którą możesz cieszyć się w międzyczasie. Przygotujcie się na nową odsłonę Disneya!

Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News