Calvin Klein przeciwko dyskryminacji modelek ze względu na wiek

Czarno-białe zdjęcie dojrzałej kobiety ubranej w białe spodnie i białą rozpięta koszule spod której widać biutonosz

Mieliśmy już okazję podziwiać zdjęcia rozebranych modelek, modelki o rozmiarze XXL, a także modelki, które wyglądały jak małe dziewczynki z make-upem. Wyobrażacie sobie kampanię modową, w której wiek modelki nie ma znaczenia?

Amerykańska marka Calvin Klein podjęła walkę z dyskryminacją wieku w modelingu. Efektem ich buntu jest kampania Calvin Klein Or Nothing At All. Wystąpiła w niej między innymi 73-letnia ikona lat 70., Lauren Hutton. Mimo swojego wieku jest wciąż piękna i kobieca. To właśnie ona wyróżnia się na tle pozostałych modelek. Wygląda zjawiskowo! W kampanii pojawiły się także Kirsten Dunst, Rashida Jones, Nathalie Love, Laura Harrier, Maya Hawke oraz Chase Sui Wonders.

Większość kobiet biorących udział w projekcie, prywatnie jest przyjaciółkami Sofii Coppoli odpowiedzialnej za promujące kampanię czarno-białe filmiki.

https://youtu.be/77_nPaZHiKo

Na zdjęciach modelki ubrane są w seksowną bieliznę. Wszystkie wyglądają zachwycająco. Każda z nich niezależnie od wieku i wyglądu jej ciała, na planie czuje się bardzo dobrze. Przesłanie kampanii Calvin Klein zostało osiągnięte. Na zdjęciach widzimy szczęśliwe kobiety znające swoją wartość.

https://youtu.be/I_cPEYCbL40

Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News