Była sobie dziewczynka

Nastoletnie zmaganie się ze światem i fascynacja Kurtem Cobainem w tle. Debiut Marka Monheina reklamowany jest hasłem „Dla każdego, kto miał 15 lat i kochał Nirvanę”.

Piętnastoletnia Charleen to nastolatka jakby żywcem wyjęta z katalogu nastoletnich buntowniczek – jest fanką Kurta Cobaina, ma wrażenie, że rzeczywistość okrutnie z niej drwi, a najlepszym wyjściem z patowej sytuacji jest popełnienie samobójstwa za pomocą wrzuconej do wanny suszarki. Do tragedii ostatecznie nie dochodzi, a życie bohaterki zaczyna się odmieniać pod wpływem pobytu w szpitalu i znajomości z Linusem, którego spotyka u terapeuty.

W rolach głównych występują fenomenalna Jasna Fritzi Bauer oraz nominowana do Emmy  Heike Makatsch, znana m.in. z „Love Actually”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na ekranach polskich kin film już od 27 marca.

AboutaGirl_1_Ride_Charleen (Jasna Fritzi Bauer)_Linus (Sandro Lohmann)_(c) IMBISSFILM_Bastian Fischer Charleen macht Schluß Charleen macht Schluß AboutaGirl_4_Dinner_(c) IMBISSFILM_Bastian Fischer AboutaGirl_5_Family_Sabine (Heike Makatsch)_Jeff (Aurel Manthei)_(c) IMBISSFILM_Bastian Fischer AboutaGirl_6_Therapist_Doc Frei_(Nikolaus Frei)_(c) IMBISSFILM_Bastian Fischer AboutaGirl_7_Parents_Fight_Jeff (Aurel Manthei)_Sabine (Heike Makatsch)_(c) IMBISSFILM_Bastian Fischer

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News