Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji

Buty od Billie Eilish – 5 najlepszych kolaboracji

Współpraca znanych marek obuwia – z największymi gwiazdami popkultury – zawsze przyciąga uwagę wszystkich osób interesujących się modą na całym świecie. Poznaj więc 5 najlepszych kolaboracji gwiazd, takich jak Travis Scott czy Drake z firmami tworzącymi buty.

1. Billie Eilish

Billie Eillish jest bez wątpienia jedną z najbardziej utytułowanych artystek i to pomimo zaledwie 22 lat. Zdążyła już otrzymać takie nagrody jak Oskar oraz siedmiokrotnie Grammy. W październiku 2022 roku mogliśmy ujrzeć jej dzieło w postaci butów powstałych we współpracy z marką Jordan. Zobaczcie zatem buty Nike Billie Eilish Air Force 1 High „Mushroom”.

Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji
Nike Billie Eilish Air Force 1 High „Mushroom”

2. Travis Scott

Również z marką Jordan, kolaborację nawiązał Scott Travis, przedstawiając model Air Jordan 6 Retro Travis Scott. Przez wiele osób te buty są uważane za najładniejsze w całej historii butów Jordan.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji
Air Jordan 6 Retro Travis Scott

3. Drake

DJ Drake to jedna z czołowych postaci świata muzyki, która kolaboruje z producentami modowymi. Owocem takiej współpracy są Nike Air Jordan 4 Retro Raptors Drake OVO.

Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji
Nike Air Jordan 4 Retro Raptors Drake OVO

4. Bad Bunny

Bad Bunny, czyli Antonio Martinez Ocasio to pochodzący z Portoryko raper, który stworzył buty wraz z marką Adidas – Adidas Forum Low Bad Bunny Pink Easter Egg. Ten model wyraźnie nawiązuje do Świąt Wielkanocnych.

Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji
Adidas Forum Low Bad Bunny Pink Easter Egg

5. TOMM¥€ASH

Z tej współpracy Adidasa oraz najbardziej znanego rapera w Estonii powstały jedyne w swoim rodzaju buty. Nie nadają się one co prawda do chodzenia, ale na wszystkich robią wrażenie i kolekcjonerzy z pewnością marzą o posiadaniu takiej pary w swojej kolekcji. Najdłuższe buty na świecie to z pewnością ciekawostka, która jest warta zwrócenia na nią uwagi.

Buty od Billie Eilish? – 5 najlepszych kolaboracji
ADIDAS TOMM¥€ASH

Zobacz też: 5 sklepów, w których kupisz najbardziej kolorowe skarpetki

5 sklepów, w których kupisz najbardziej kolorowe skarpetki

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News