Buty jak ciasta i desery

Buty oblane czerwony lukrem, czekoladą i bitą śmietaną, ozdobione kolorową posypką i owocami. Firma Shoe Baker specjalizuje się w ręcznym tworzeniu butów inspirowanymi pysznymi deserami. Jest to z pewnością najsłodsze obuwie, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Chris Cambell, amerykański projektant, stworzył markę apetycznie wyglądających damskich butów. ,,Moja miłość do butów przyszła wraz z pasją do bycia unikatowym” – pisze na swojej stronie. ,,Kocham i buty, i słodycze, więc dlaczego ich nie połączyć?”.

Każda z par jest ręcznie wykonana z niezwykłą dbałością o detale. To nie tylko buty, ale i niekonwencjonalne dzieła sztuki. By uzyskać jak najbardziej realistyczny efekt, twórcy używali prawdziwych kuchennych narzędzi. Wyglądają tak smakowicie, że klienci często zadają pytanie, czy można je jeść.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


B1

B2

B3

B4

B5

B6

B7

B8

B9

B10

B11

B12

B13

Teraz możesz iść do ołtarza w obcasach, które idealnie pasują do tortu weselnego!

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News