Butelka z wbudowaną książką?

Kobieta trzymająca butelkę z wbudowaną książką

W dzisiejszych czasach książki czytamy w każdej możliwej wersji: na czytnikach, tabletach, komputerach, nawet smartfonach. Dlaczego by w takim razie nie czytać książki… prosto z butelki wina?

Miłośnicy wina powinni być zadowoleni. Może mieliście ciężki tydzień, albo nie macie ochoty na kontakty towarzyskie, czy chcecie zrobić sobie technologiczny detox. Na wszystkie powyższe bolączki jest rozwiązanie — dobra książka i butelka wina. No tak, ale czy nie byłoby o niebo łatwiej, gdyby literalnie połączyć miłość do wina i literatury?

Mężczyzna trzymający kieliszek wina i butelkę z książką

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Librottiglia to wino, które kupujecie z wbudowaną w etykietę książką zawierającą kilka krótkich opowieści z winem w roli głównej. Ten pomysł to efekt współpracy firmy Reverse Innovation i włoskiej winiarni Matteo Correggia.

Póki co dostępne w formie „butelko-książki” są tylko trzy tytułu. The Frog In The Belly w parze z winem brachetto, I Love You, Forget Me z Nebbiolo Roero oraz komedio-kryminał Murder. Jest szansa, że projekt rozbuduje się o kolejne historie, jak myślicie, co by było lepsze: opowieść na każdą okazję i nastrój, czy może jedna strona na jeden łyk wina?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News