Burton wypuszcza zimową kolekcję inspirowaną „South Parkiem”

South Park

Marzyliście kiedyś o czapce a’la Cartman? Kolaboracja Burtona i kultowego „South Parku” to nie tylko czapki, ale także kilka wzorów snowboardów, rękawiczki i skarpetki z bohaterami. Hitem kolekcji jest jednak kaptur Kenny’ego.

Nowa kolekcja Burtona obejmuje sporo ciekawych produktów, które mogłyby z powodzeniem znaleźć się pod tegoroczną choinką. Są więc oczywiście skarpety – do wyboru w sumie 5 wzorów, long sleeve i rękawiczki. Jednak poza snowboardami dostępnymi z 4 nadrukami, najbardziej rzucają się w oczy czapki. Klasyczne beanie z pomponami, dzięki którym można stać się Cartmanem, Stanem, czy Kylem. Dla odważniejszych jest oczywiście kaptur Kenny’ego.

Pomarańczowy kaptur z futrem

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolorowe skarpetki South Park

To już nie pierwszy raz, gdy Burton i inne marki wypuszczają kolekcję z rysunkowymi bohaterami – Vans ma właśnie kolekcję z Toy Story, a Supreme miało przygodę z Popeyem. Więcej produktów Burton x South Park zobaczycie tutaj.

Tekst: Katarzyna Jaworska

Zobacz też: „South Park” i walka z poprawnością polityczną

Kenny

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News