Burn Residency Mix Off

10254028_10152345801319438_6680183108001838308_n

Gwiazdą imprezy będzie Adam Beyer – legendarny twórca muzyki elektronicznej, który pomimo wieloletniej kariery i osiągnięcia absolutnego szczytu, pozostał wierny swoim korzeniom – ciągle nowatorski, ciągle głodny nowych wyzwań!

Obecny na scenie od lat 90-tych Beyer szybko stał się jedną z najważniejszych postaci szwedzkiej sceny techno, a jako headliner największych festiwali jeszcze szybciej przebił się do świadomości publiki na całym świecie – nic dziwnego, że na facebooku obserwuje go ponad 600 tys. fanów! Jako producent założył aż trzy wytwórnie – Drumcode, Truesoul i Madeye, a spod jego ręki wyszły takie hity jak China Girl i London! 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Adam Beyer wystąpi po rozstrzygnięciu konkursu burn Residency! 

Na imprezie wystąpi również Paco Osuna – jeden z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich DJ’ów.

Minimalistyczne dźwięki wychodzące spod ręki Paco Osuny są opisywane jako wypełnione głębią, mrokiem i inteligencją. Charakterystyczne brzmienie w połączeniu ze sceniczną kreatywnością pozwala na osiągnięcie niemal mistycznej jedności z tłumem za każdym razem, kiedy Paco opowiada dźwiękiem nową historię.

Paco zaczął przygodę z muzyką w wieku 14 lat, żeby już w 1994 przekuć pasję w profesję. W 2006 założył swoją drugą wytwórnię Mindshake, w której wydawali m.in. Skoozbot, Ambivalent czy Paul Ritch. Nie poprzestał jednak na tym i dwa lata później otworzył w Barcelonie słynny Club4 – miejsce, przez didżejkę którego przewinęli się choćby Carl Cox, Adam Beyer czy Richie Hawtin.

Takie EP-ki jak Crazy (2007), Obeat (2008) czy Lemon Juice (2009) zapewniły Osunie solidną pozycję w katalogu wytwórni Plus8 – dwa jego tracki znalazł się na kompilacji z okazji wydania setnej pozycji labelu. Paco wciąż grywa w najsłynniejszych klubach (Fabrik, Watergate, Cocorico, Goa i Pacha) oraz na najgłośniejszch festiwalach (DEMF, Awakenings, SAMC, Amore i WMC).

Po przesłuchaniu setek zgłoszeń  jury udało się wydestylować absolutną czołówkę rodzimych DJ’ów, z których finałowa piątka dostała szansę zaprezentowania swoich umiejętności! 

Formuła jest prosta – każdy z nich zagra 30 min. set w którym będzie musiał zawrzeć esencję swojego stylu, porywając publiczność i  jury! Jak co roku wszystkie chwyty dozwolone! Osoba która wygra – oprócz zgarnięcia 100 tys euro, wyjedzie na Ibizę, gdzie pod okiem najlepszych światowych DJ’ów będzie mogła szlifować swoje umiejętności zostając rezydentem jednego z legendarnych klubów znajdujących się na wyspie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News