Burger King zapłaci ci 20 tysięcy funtów za ugryzienie burgera

Hamburger z sałatą, kurczakiem i pomidorem

Szukasz pracy? To tu jej nie znajdziesz, ale możesz zarobić 20 tysięcy funtów za… ugryzienie najnowszego burgera od Burger Kinga.

Chociaż na codzienną ofertę Burger Kinga nie możemy się skarżyć i narzekać, to marka często niestety ginie pomiędzy swoimi rywalami – McDonald’sem i KFC. Nie jest to tajemnica i wychodzi na to, że Burger King doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Stąd ich najnowsze działanie, związane z tytułem tego artykułu.

Crispy Chicken Burger to najnowszy produkt, które wkrótce zostanie wprowadzony do Burger Kinga w Anglii. Nie, hasło o zapłacie 20 tysięcy funtów nie jest chwytem marketingowym. W sieci pojawiło się nagranie z CEO Burger Kinga w roli głównej. Alasdair Murdoch zachęca w nim ludzi do udziału w konkursie. Szczęśliwiec, który wygra, będzie mógł jako pierwszy ugryźć nowego burgera i dostanie za to 20 tysięcy funtów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystko, co musicie zrobić, to nagrać wideo, na którym udajecie, że bierzecie dużego gryza burgera. Filmik należy opublikować na Twitterze, Instagramie lub Facebooku, dodając tag #BK20bite.

To co, gryziecie?

https://www.instagram.com/p/BnYMbFznh6k/?taken-by=burgerking.uk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News