Burger King pokazuje, jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy: niezbyt apetycznie

Piękno prawdziwego jedzenia polega na tym, że robi się brzydkie – głosi nowy sport Burger Kinga. Postanowieniem sieciówki jest, by do końca 2020 roku wyeliminować z burgerów wszelkie konserwanty.

Oznacza to więcej ekologicznych i zdrowszych składników. Chociaż sztuczne dodatki sprawiają, że jedzenie dłużej wygląda na świeże, nie o to w jedzeniu przecież chodzi. Burger King postawił na odważny krok i pokazał klientom, jak ich burger będzie wyglądał po miesiącu od przygotowania.

https://youtu.be/oSDC4C3_16Y

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W restauracjach Burger King uważamy, że prawdziwe jedzenie smakuje lepiej. Właśnie dlatego ciężko pracujemy nad usunięciem konserwantów, barwników i aromatów ze sztucznych źródeł z żywności, którą serwujemy we wszystkich krajach na całym świecie – powiedział Fernando Machado, dyrektor ds. Marketingu globalnego w Restaurant Brands International.

Czujcie się przekonani?

Burger King pokazuje jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy niezbyt apetycznie 2 Burger King pokazuje, jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy: niezbyt apetycznie Burger King pokazuje jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy niezbyt apetycznie Burger King pokazuje, jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy: niezbyt apetycznie Burger King pokazuje jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy niezbyt apetycznie 4 Burger King pokazuje, jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy: niezbyt apetycznie Burger King pokazuje jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy niezbyt apetycznie 3 Burger King pokazuje, jak ich nowy burger będzie wyglądał za 34 dni. Spoilerujemy: niezbyt apetycznie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News