Bruno Mars jednak wystąpi w Polsce!

Grupa kolorowo ubranych ludzi

Po tygodniach spekulacji można odetchnąć z ulgą. Bruno Mars zagra koncert w Polsce! Artysta w maju pojawi się w Krakowie w ramach swojej trasy 24K Magic World Tour. 

Od jakiegoś czasu słychać było o planowanej trasie koncertowej Bruno Marsa. Niestety polscy fani do ostatniej chwili nie wiedzieli, czy wystąpi on w Polsce. Częściowo ujawniana rozpiska z datami i miejscami koncertów nie pozostawiała przez dłuższy czas złudzeń – dopiero teraz Polska pojawiła się na liście koncertów nadchodzącej trasy 24K Magic World Tour. Wielokrotnie nagradzany wokalista, znany również z występów podczas amerykańskiego Super Bowl, rozpocznie trasę 28 marca 2017 r.

W 24 godziny sprzedano milion biletów na koncerty artysty. Czy oznacza to, że polska pula została wyczerpana? Absolutnie nie, bo bilety na koncert w Krakowie, który odbędzie się w Tauron Arenie dostępne będą od 25.11.2016 r. Ich ceny rozpoczynają się od 199 zł.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wygląda na to, że fani Bruno Marsa w końcu mogą spać spokojnie. No, może do czasu uruchomienia sprzedaży biletów, które z pewnością rozejdą się w ekspresowym tempie.

Tekst: Katarzyna Jaworska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News