Brooklyn przyjeżdża do Śródmieścia i robi imprezę na Jasnej 1 ⚡️

Plakat promujący imprezę na Jasnej 1

Szykujcie się na jedyną w swoim rodzaju imprezę, którą będzie się składać z połączonych sił założycieli nowojorskich cyklów imprez niezależnej sceny techno: The Bunker, Groovy Groovy i Unter. Co to będzie za noc!

Import undergroundowej sceny, wprost z brooklyńskich piwnic i opuszczonych magazynów. Często nielegalne imprezy, z których słyną organizatorzy stały się już miejską legendą.

Bryan Kasenic 15 lat temu stworzył cykl imprez The Bunker, który dziś jest instytucją nowojorskiego techno. To także szanowana wytwórnia i agencja bookingowa. Bryan jest jedną z kilku kluczowych osób dla tamtejszej sceny.

Ronan, Teleself, Vesna i Yogic to ekipa stojąca za cyklem nielegalnych rave’ów znanych jako Groovy Groovy. Ich imprezy odbywają czasem gdzieś w piwnicy, czasem na tyłach budki z kurczakiem. Każdy produkuje własną muzykę, a ich cykl wyznacza najnowsze trendy w nowojorskim undergroundzie.

https://soundcloud.com/room_noise/teleself-x-room_noisewav-mindfold

Modest Glesman to warszawiak, który przez ostatnie 4 lata stał się częścią brooklyńskiej sceny techno. Najpierw pracował dla innych promotorów a potem założył własny cykl Unter. Podziemne imprezy stały się jedną z głównych pozycji na Brooklynie zdobywając m.in. 1 miejsce w rankingu NY Mag. Jako producent wydał w tym roku dwie EP dla Nervous Records.

Start imprezy 15 grudnia 2017 o godzinie 23:00. Bilety: 15/20 PLN. Więcej informacji TUTAJ.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News