Brick Yourself, czyli zbuduj samego siebie z LEGO!

Dziewczyna stojąca z ramką ze swoją własną podobizną lego

LEGO jest najpopularniejszą zabawką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jesteśmy pewni, że gdyby postawić koło Ciebie 5000-częściowy pudełko Lego ze Star Wars, nie potrafiłbyś się powstrzymać i zostawić go w spokoju!

Tym razem Twoje marzenie z dzieciństwa może stać się rzeczywistością, ponieważ już wkrótce będziesz mógł wykreować postać swojej osoby, żeby kilka dni później dostać ją w wersji LEGO. Brzmi wspaniale, prawda?

Firebox, londyński sklep internetowy, który znany jest ze swoich zabawnych, często zwariowanych pomysłów, za sprawą projektu Brick Yourself pozwoli Ci stworzyć prawdziwą, namacalną wersje samego siebie w mikro odsłonie. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, jest wysłanie kilku informacji o sobie (hobby, praca, najczęściej noszone przez Ciebie ubrania, ulubione akcesoria) oraz załączenie aktualnego zdjęcia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: LEGO będzie produkowało klocki z ekologicznych materiałów

ludzik lego oprawiony w czarna ramke, ramka wisi na scianie, opok stoi na polce kwiatek

Po wpisaniu wszystkich potrzebnych informacji w specjalnym formularzu i uściśleniu opłaty za zabawkę (42$) sklep przesyła pocztą miniwersje Twojej osoby!

Pomysł sklepu internetowego może okazać się również idealną opcją na prezent, tym bardziej że firma nie będzie produkować jedynie postaci, ale oferta obejmuje także breloczki, czy LEGO-ludziki oprawione w ramki gotowe do powieszenia na ścianę! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Tekst: Dominika Kowalewska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News