Categories: wydarzenia

Break Da Funk Orchestra, Saksofon, DJ Homer i Eklektik Bambaataa z Zulu Rockers

Dwie fenomenalne ekipy na jednej scenie. Zespół grający funk na żywo, opierający się na czystej improwizacji, czyli: Break Da Funk Orchestra – Dj Spike oraz Marcin Gańko na saksofonie. Towarzyszyć im będzie ekipa Kokafellaz w składzie: Homer i Eklektik Bambaataa z Zulu Rockers. Noc muzyki, noc tańca. Płyniemy!

W piątkową noc na scenie Pomostu 511 zagrają wyjątkowi goście: Dj Spike – za gramofonami od 1997 roku, turntablista-skreczer, grafik, producent muzyczny, współzałożyciel kolektywu didżejskiego Break Da Funk, który nagrał gościnnie płytę z Justyną Steczkowską „Dzień i noc” oraz z Mariką „Plenty”. Założył takie zespoły jak Counterclockwise, Siła Dźwięq, Stare Miasto oraz BreakDaFunk Orchestra. Kultywuje grę tylko i wyłącznie z płyt winylowych.

Marcin Gańko – kompozytor, aranżer, saksofonista. Kreatywny artysta łączący przeszłość klasyczną z freestyle’em. Doświadczenie wywiódł ze współpracy zespołowej lub przy krążkach artystów takich jak: Kora, Ana Dąbrowska, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz i innych równie wspaniałych. Stale współpracuje z czołowymi DJ-ami polskiej sceny klubowej.

Tej nocy poznamy także korzenny projekt pana Eklektik, czyli Eklektik bambaataa & zulu rockers, który powstał na bazie tradycyjnego party rockingu z domieszką nowoczesnych brzmień. Wspierają go w tym jego dwaj nieślubni synowie Filip i Krzyś, którzy swoją energia i tańcem zachęcają ludzi do dobrej zabawy.

Pomost 511, piątek 21 sierpnia, 21:00, wstęp wolny. Wydarzenie: on.fb.me/1e4yf40.

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago