Break Da Funk Orchestra, Saksofon, DJ Homer i Eklektik Bambaataa z Zulu Rockers

Dwie fenomenalne ekipy na jednej scenie. Zespół grający funk na żywo, opierający się na czystej improwizacji, czyli: Break Da Funk Orchestra – Dj Spike oraz Marcin Gańko na saksofonie. Towarzyszyć im będzie ekipa Kokafellaz w składzie: Homer i Eklektik Bambaataa z Zulu Rockers. Noc muzyki, noc tańca. Płyniemy!

W piątkową noc na scenie Pomostu 511 zagrają wyjątkowi goście: Dj Spike – za gramofonami od 1997 roku, turntablista-skreczer, grafik, producent muzyczny, współzałożyciel kolektywu didżejskiego Break Da Funk, który nagrał gościnnie płytę z Justyną Steczkowską “Dzień i noc” oraz z Mariką “Plenty”. Założył takie zespoły jak Counterclockwise, Siła Dźwięq, Stare Miasto oraz BreakDaFunk Orchestra. Kultywuje grę tylko i wyłącznie z płyt winylowych.

Marcin Gańko – kompozytor, aranżer, saksofonista. Kreatywny artysta łączący przeszłość klasyczną z freestyle’em. Doświadczenie wywiódł ze współpracy zespołowej lub przy krążkach artystów takich jak: Kora, Ana Dąbrowska, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz i innych równie wspaniałych. Stale współpracuje z czołowymi DJ-ami polskiej sceny klubowej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tej nocy poznamy także korzenny projekt pana Eklektik, czyli Eklektik bambaataa & zulu rockers, który powstał na bazie tradycyjnego party rockingu z domieszką nowoczesnych brzmień. Wspierają go w tym jego dwaj nieślubni synowie Filip i Krzyś, którzy swoją energia i tańcem zachęcają ludzi do dobrej zabawy.

beatkultura_21.08_Insta

Pomost 511, piątek 21 sierpnia, 21:00, wstęp wolny. Wydarzenie: on.fb.me/1e4yf40.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News