Bramy sztuki współczesnej zostaną otwarte. Co wiemy o tegorocznej odsłonie Warsaw Gallery Weekend?

Czarno-białe zdjęcie ukazujące grupę osób zebranych na schodach. W tle widać kamienne filary.

Warsaw Gallery Weekend już od lat zachwyca nas nie tylko swoimi wystawami ale również programem towarzyszącym, który pozwoli nam jeszcze bardziej zbliżyć się, do tego, co najbardziej aktualne w dzisiejszej sztuce. Jak będzie wyglądało tegoroczne spotkanie z warszawską sceną artystyczną?

Między 20 a 22 września otwarte zostaną dla nas bramy do świata sztuki współczesnej, a najbardziej uznani artyści spotkają się podczas kolejnej edycji Warsaw Gallery Weekend. Na całokształt festiwalu składa się kilkadziesiąt wystaw oraz blisko trzydzieści galerii, w których odbędą się spotkania z artystami, koncerty, premiery, oprowadzania kuratorskie, performance i wiele innych niezwykłych wydarzeń.

Czytaj również: Czy odwiedzamy muzea tylko po to, by zrobić ładne zdjęcie na Instagram?

Organizatorzy zapewniają, że będziemy mogli zobaczyć na żywo to, co najbardziej aktualne na warszawskiej scenie artystycznej. Jest to dodatkowo okazja do poznania autorów oraz ich perspektywy na powstającą w naszych czasach sztukę.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

WGW LOGO COLOR CMYK Bramy sztuki współczesnej zostaną otwarte. Co wiemy o tegorocznej odsłonie Warsaw Gallery Weekend?

Tekst: Wiktor Knowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News