Brakuje Ci stroju Świętego Mikołaja?

świty Mikołaj

Ten uroczy człowiek od setek lat utożsamiany jest z dobrem, pomocą ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji oraz samotnym. To on pędzi z bieguna saniami zaprzężonymi w renifery, aby zdążyć jednej nocy rozdać prezenty, słodycze i radość wszystkim grzecznym dzieciom i mniej grzecznym dorosłym.

Ofiarowuje nam jednak coś więcej, bo także nadzieję i radość. Niezmiennie co roku wprowadza też w świąteczny nastrój wszystkich tych, którym zabrakło na to czasu przez wir dnia codziennego oraz pogoń za sukcesami. Warto zatem pielęgnować tę radosną tradycję, która nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Wystarczy tylko chęć i pomysłowość, aby każdego z nas odwiedził Święty Mikołaj wraz z elfami i reniferami, wprowadzając w ten sposób do naszych domów magię, zapach oraz atmosferę świąt.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Najważniejsze jest jednak by okres Świąt Bożego Narodzenia był czasem spokoju, refleksji, wspólnego biesiadowania i uwagi poświęconej bliskim. To razem sprawia bowiem, że na twarzy drugiego człowieka, ale przede wszystkim na twarzach dzieci, pojawia się promienny uśmiech. Warto, właśnie w ten świąteczny czas, uczestniczyć w życiu bliskich i przyjaciół w sposób bardziej intensywny niż na co dzień. Warto też postarać się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik ciut wcześniej. Świąteczne porządki, pieczenie pierniczków i wybieranie prezentów to rzeczy, które trzeba zaplanować na kilka dni przed najgorętszym okresem przedświątecznym. Takie zaplanowanie przedświątecznych obowiązków pozwoli nam później wspólnie spędzać piękne chwile będąc w dobrych nastrojach oraz bez zabiegania i stresu. Idealnie jest mieć ciekawy sposób na zaskoczenie wszystkich zaproszonych do nas gości i sprawienie by w tym świątecznym czasie zapomnieli o problemach zarówno tych małych nieistotnych jak i tych poważniejszych, które odbierają radość życia. Podpowiadamy z doświadczenia, że dobrym pomysłem jest na przykład zorganizowanie spotkania, na którym będzie cała rodzina, a być może także grono przyjaciół ze swoimi dziećmi. Wspaniale jest wtedy na chwilę zniknąć, przebrać się w strój Świętego Mikołaja, by następnie rozdać podarunki, być może zachęcając do deklamacji wierszy, czy śpiewania naszych pięknych polskich kolęd. Można sobie wyobrazić ile radości i uśmiechu może to przynieść wszystkim uczestnikom wydarzenia (nie pomijając Świętego Mikołaja). Jedno jest pewne, takie wydarzenie wprowadzi wszystkich, bez wyjątku, w magiczny świąteczny nastrój i sprawi, że będziemy takie spotkanie pamiętać przez kolejne ciemne i mroźne zimowe wieczory.

Jeżeli podoba Ci się ten pomysł ale nie masz stroju Świętego Mikołaja? – to żaden problem. My go mamy dla Ciebie! Dodatkowo posiadamy też spory zapas kostiumów całej jego pomocniczej ekipy. Możesz przyjść do nas z rodziną i wybrać przebranie dla każdego, nawet najmniejszego jej członka, a następnie przywitać gości jako Święty Mikołaj wraz z elfami, reniferami, śnieżynkami i oczywiście gospodynią domu – Panią Mikołajową.

Już od kilku lat niepowtarzalny kostium Świętego Mikołaja wykonany z najwyższej jakości materiałów zajmuje u nas pozycję bestsellera w okresie bożonarodzeniowym. Stąd wiemy, że ten pomysł się sprawdza, a trzynastoelementowe przebranie robi niezmiennie wrażenie na wszystkich. Strój Mikołaja Mega Deluxe składa się z elementów takich jak: spodnie w rozmiarze uniwersalnym na gumce, bluza wykończona białym puchem, czapka z pomponem, biała peruka, długa biała broda, wąsy, okulary na nos, szeroki pas z dużą złotą klamrą, długie, białe rękawiczki, duży worek na prezenty, duży dmuchany brzuch oraz nakładki na buty wykończone białym puchem, które pozwolą przykryć prawdziwe obuwie i jednocześnie pozwolą schować dół nogawek mikołajowych spodni. W ten sposób nawet dla najbardziej spostrzegawczych dzieci Mikołaj będzie nie do rozpoznania. Nasi klienci zawsze chwalą, że całość stroju wraz z akcesoriami daje niepowtarzalny i w pełni profesjonalny efekt. My ze swojej strony gwarantujemy z kolei satysfakcję z użytkowania stroju i wszelką pomoc w jego doborze i dopasowaniu. Doradzimy zarówno w przypadku imprez firmowych jak i w gronie rodzinnym.

Dlatego nie zwlekaj, przyjdź do nas już dziś i poczuj magię Świąt, sprawiając bliskim radość oraz niezapomniane chwile.

STRONA INTERNETOWA MEGASTROJÓW (klik)

FANPAGE NA FACEBOOKU

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News