Brak planów na Walentynki? Pornhub z okazji 14 lutego daje konta premium za darmo i walentynkową playlistę

Serce pokryte białą substacją

Walentynki. Niektórzy powiedzą, że to wymysł kapitalizmu, ale jeśli nie macie planów na ten dzień, macie ofertę last minute.

Jak co roku, strona Pornhub z treściami +18, udostępnia kontent premium dla wszystkich, za darmo. Bez karty kredytowych, bez zobowiązań. Bo w końcu dzisiaj chodzi wyłącznie o miłość, racja?

https://www.instagram.com/p/BtyVC7lFXZG/

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale to nie koniec niespodzianek. Z okazji 14-lutego ekipa Pornhub przygotowała także mini-album walentynkowy, dostępny już w serwisach streamingowych. Album składa się z kolekcji utworów najpopularniejszych hip-hopowych artystów.

Jak powiedział wice prezes Pornhub, Corey Price, inspiracją do stworzenia albumu była chęć pomocy wszystkim zestresowanym, przygotowującym walentynkowe niespodzianki dla swojej drugiej połówki. I jak dodaje, na albumie znajdują się tak perwersyjne kawałki, że aż sam kupidyn się czerwieni.

Składanki możecie posłuchać poniżej. Udanych walentynek!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News