Bovska zdradziła nam 5 ciekawostek z backstage’u swojej trasy koncertowej

Dziewczyna tańcząca na scenie i pomagająca przy montażu sceny

Lada moment, bo już 14 marca rusza druga część trasy Bovskiej promująca album Kęsy. Artystka podczas trasy odwiedzi 6 miast.

Poznań, Koszalin, Katowice, Lublin, Łódź, Białystok — szykujcie się na niezapomniane wrażenia, ponieważ Bovska to zdecydowanie artystka kompletna, a jej koncerty imponują zarówno warstwą muzyczną, jak i scenografią i oprawą wizualną, dopracowaną do granic możliwości!

Czytaj również: Kilka powodów, dla których powinniście się wybrać na koncert Bovskiej

Harmonogram trasy:

14.03.2019 – Blue Note Poznań, Poznań
15.03.2019 – Teatr Variete Muza, Koszalin
21.03.2019 – Królestwo, Katowice
22.03.2019 – Dom Kultury, Lublin
23.03.2019 – SODA Underground Stage, Łódź
30.03.2019 – Klub Gwint, Białystok

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl — bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

A my, z okazji zbliżającej się trasy koncertowej, poprosiliśmy Bovską, by wymieniła nam 5 ciekawostek z backstage’a swoich koncertów. Oto one!

1. Próba

Dziewczyna pomagająca montować scenę

Próba do koncertu to czas na techniczne ustawienie całego sprzętu i przegranie trudniejszych momentów. Ważnym elementem jest też scenografia. Przy płycie Kęsy również ja częściowo ją montuję

2. Rytuały

Dziewczyna stojąca w oddali na backstage'u koncertu

Godzinę przed koncertem zabieram się za przygotowanie. Malowanie i czesanie jest dla mnie rytuałem. To takie trochę mechaniczne drobne czynności, który pozwalają mi się skupić i wyciszyć.

3. Menu przed koncertem

Dziewczyna na scenie

Jedynym co jadam przed koncertem są banany. Nigdy ich nie brakuje w garderobie. Piję ciepłą wodę albo herbatę.

4. Taniec

Dziewczyna tańcząca na scenie

Na próbie lubię zagrać kilka piosenek w całości i porządnie do nich potańczyć. To mnie pozytywnie nakręca do wieczornego grania.

5. Rytuałów ciąg dalszy…

Dziewczyna siedząca na krześle z dwoma chłopakami

Podczas swoich rytuałów przygotowawczych do koncertu lubię slyszeć jak chłopaki gadają w pobliżu i się z nimi pośmiać albo po prostu posłuchać, o czym rozmawiają. To też mnie relaksuje. Nie przepadam za to udzielać wywiadów przed koncertem. Wolę robić to już po fakcie.