Boutique Hotel’s

Boutique Hotel’s to ogólnopolska sieć obiektów wysokiej klasy, zaprojektowanych z myślą o klientach biznesowych, ale nie tylko. Goście sieci wybierać mogą spośród trzech standardów – comfort, economy i business, w zależności od tego jakie są ich potrzeby. Wszystkie obiekty dysponują również bezpłatnym parkingiem dla gości.

Swoje pierwsze hostele sieć otworzyła na terenie województwa łódzkiego, aby, w związku z sukcesem marki rozszerzyć działalność także na Śląsk (Boutique Hotel’s znajdziecie m.in. we Wrocławiu czy w Sosnowcu).

Sieć znana jest z wysokiego standardu wykończenia wnętrz, zawsze nowoczesnych i funkcjonalnych, jak również atrakcyjnych lokalizacji – w centrum miast, bądź przy głównych arteriach komunikacyjnych, co sprawia, że odnalezienie miejsca noclegu i dojazd do niego jest dziecinnie prosty!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W obiektach marki goście mają dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu, a także całodobowy dostęp do ekspresów z darmową kawą, herbatą i czekoladą. Każdy pokój dysponuje też telewizorem LCD, telewizją satelitarną czy zestawami do parzenia kawy lub herbaty. W Boutique Hotel’s nacisk kładziony jest na jakość obsługi gości, którym zapewniany jest komfort, dyskrecja i bezpieczeństwo. Przy tak przystępnych cenach, nawet studenci podróżujący między festiwalami, zamiast tłoczyć się w małych namiotach, mogą sobie pozwolić na nocleg.

Oferta obejmuje możliwość zjedzenie smacznego ciepłego śniadania podawanego w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Obsługa hotelowa to nie tylko personel na najwyższym poziomie, ale także przesympatyczni ludzie, chętnie pomagający gościom na różnych polach, nie tylko związanych bezpośrednio z pobytem w hotelu.

5 (2)

26

41

51

52

87

96

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News