Bondax & Kamp! dj set w 1500m2

Bondax, czyli Adam Kaye i George Townsend to dwóch kumpli ze szkolnej ławki, którzy na poważnie za muzykę wzięli się 3 lata temu i od tego czasu mogą pochwalić się występami w najlepszych klubach na świecie, ogromną liczbą fanów (2 miliony obserwujących na Soundcloudzie) i oczywiście mnóstwem hitów takich jak „Gold” „Give It All” czy „All Inside”.

Bondax & Kamp 04042014 photo1

Chłopaki pojawią się po raz pierwszy w Polsce z nowym materiałem! Supportem tego wieczoru będzie Kamp! – zespół często nazywany „największą nadzieją polskiej muzyki elektronicznej” – na co zasłużyli w pełni świetną debiutancką płytą pełną charakterystycznych synthpopowych dźwięków i licznymi remixami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 Bondax & Kamp 04042014 photo3

Momentem przełomowym dla kolektywu była wizyta w legendarnym programie BBC Radio 1 – Introducing, po którym ich kariera nabrała rozpędu. Krótko po tym chłopaków do swoich programów zaprosił między innymi Nick Grimshaw, a Annie Mac udostępniła im czas antenowy na ich sety DJ-skie. W 2012 roku pojawiła się ich pierwsza płyta wydana nakładem założonej przez nich wytwórni – „Just Us Recordings”.

Bondax to goście najważniejszych europejskich festiwali, takich jak Bestival, Creamfields, czy Beacons, a po trwającej właśnie trasie po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, zawitają do Polski po raz pierwszy z nowym materiałem!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/302579636556680/?fref=ts

Chcesz wygrać darmową wejściówkę na dzisiejszą imprezę? Polub ten artykuł (klik po lewej) i skomentuj dowolnie post konkursowy na naszym fanpage’u. O 15:00 wylosujemy 2 osoby. 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News