Bobby’emu stuknęły 3 dychy

Bobby Burger, sieć najpopularniejszych slowfoodowych restauracji w kraju, obchodzi 3. urodziny. Mimo, że burgerownia ma na karku już 30 lokali, to w jej żyłach płynie ciągle młodzieńcza krew, więc szykują się huczne obchody jubileuszu.

11 września do Bobby Burger Agrykola przy Alei Hopfera 9 w Warszawie nadciągną nie tylko burgeromianiacy, ale również miłośnicy dobrych klubowych brzmień. Tego dnia zagrają takie stołeczne gwiazdy jak: Flirtini, Kovvalsky czy Hungry Hungry Models. Jak na urodziny przystało, będzie też burgerowy tort i liczne toasty za zdrowie jubilata. Nie zabraknie też prezentów: na pierwsze 100 osób czekać będą zimne piwa, a kolejne 100 zostanie poczęstowanych urodzinowymi Cheese Burgerami.

3urodzinyD

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

– 30 lokali to nie żarty. Działamy bardzo prężnie, ciężko pracujemy, ale nie zapominamy o naszych korzeniach. Impreza będzie godna jubilata i  dokładnie taka, jak za starych, dawnych czasów, kiedy w miasto ruszaliśmy foodtruckiem. Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów, ale w piątek na pewno warto być na Agrykoli. Pogodę mamy już zamówioną! – zaprasza Bogumił Jankiewicz, jeden z założycieli firmy Bobby Burger.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News