Błyszczyki do ust wyprodukowane na bazie wina: nowy trend beauty?

Błyszczyki do ust wyglądające jak małe butelki wina

Dla nikogo nie jest tajemnicą fakt, że wino zajmuje szczególne miejsce w sercu każdej kobiety. A gdyby tak poszerzyć jego dotychczasowe miejsce i zahaczyć o dział… urody?

Koreańska marka Labiotte wyszła naprzeciw oczekiwaniom kobiet i stworzyła kolekcję błyszczyków, szminek i balsamów, które powstają na bazie wina. Tak, dobrze przeczytaliście. Kosmetyki do ust od Labiotte zostały stworzone na bazie ekstraktów z najlepszych francuskich win, dla lepszego nawilżenia ust, a także zachowania koloru.

Co więcej, wszystkie błyszczyki, szminki oraz balsamy, pakowane są w specjalne mini-butelki do wina. Przyznajcie, która z Was by się skusiła na tę urodową nowinę?

립 덕후들 주목! 레알 #갓띵템 출시? NEW 샤또 라비오뜨 와인 립 틴트 벨벳 한번 슥- 발라도 입술 위 가볍게 착~붙?  묻어남 노노 #슈퍼그뤠잇 지속력! 존예로운 발색과 보송보송한 마무리감⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #라비오뜨 #labiotte #兰欧媞 #ラビオッテ #화장품추천 #뷰스타그램 #뷰티템 #beauty #beautygram #instadaily #instalike #instagood #photooftheday #koreancosmetics #kbeauty #코덕 #myfavorite #winetint #신제품 #샤또라비오뜨와인파운데이션스틱 #샤또라비오뜨와인립틴트벨벳 #와인틴트벨벳

A post shared by LABIOTTE 라비오뜨 (@labiotteofficial) on

Tekst: Klarysa Marczak

Komentarze
Błyszczyki do ust wyprodukowane na bazie wina: nowy trend beauty?
Oceń artykuł