Kilka dni po premierze singla zespołu GUNS, w którym wokalistką jest Karolina Gilon, przedstawiamy wam świetną sesję z nią w roli głównej. Modelkę sfotografowała Malwina Sulima. Jest pastelowo i dziewczęco, zobaczcie sami!

Jesteś chwilę po premierze swojego pierwszego teledysk. Czy swoją karierę wiążesz mocniej z muzyką czy z modelingiem?

Jeśli miałabym wybierać, to z muzyką. Natomiast mam nadzieję, że nigdy nikt nie postawi mnie przed wyborem. Jedno nie wyklucza drugiego. Czuje się świetnie w każdej z moich życiowych ról.

W sesji jesteś bardzo dziewczęca oraz niewinna. Z tego co wiemy, na co dzień jesteś raczej dziewczyną z mocnym charakterem. Jak się czujesz w tego typu delikatnych stylizacjach?

Sesje zdjęciowe mają moim zdaniem wiele wspólnego z aktorstwem. Wyrażamy na nich swoje emocje. A ja bardzo lubię wyrażać siebie. Jestem wulkanem energetycznym, ale zbudowanym ze skrajnych emocji. Jednego dnia jestem twardą, rock&rollową dziewczyną, a drugiego dnia budzę się jako niewinna dziewczynka. W każdej odsłonie czuję się przede wszystkim sobą. Ta sesja pokazuje moją delikatną stronę.

Sesja została sfotografowana przez Malwinę Sulimę. Jak wspominasz współpracę?

Malwina Sulima to bardzo zdolna fotograf. Ma w sobie ogromną dozę energii, którą pokazuje w formie energicznych okrzyków: “Taaaaak! Pięknie! Dobrze! Trzymaj, trzymaj… Jeszcze raz… Extra… Cudownie”. Mi jako modelce takie słowa dają ogromną energię podczas sesji zdjęciowej oraz masę pewności siebie, która sprawia, że z minuty na minutę coraz bardziej wczuwam się w pozowanie. Malwina też wie czego chce. Wchodząc na plan od razu mówi, jaki chciałaby uzyskać efekt. Stara się pokazać te ukryte na co dzień cechy modela/modelki, co jest fantastyczne, bo nie do końca oczywiste. Właśnie dlatego każdy po mojej współpracy z nią przeżył szok ,że potrafię być taka delikatna i subtelna.

Które zdjęcie z sesji należy do Twoich ulubionych?

W tej sesji nie traktuję każdego zdjęcia z osobna. One tworzą całość, która mi się bardzo podoba.

Rozmawiając z Tobą nie możemy zapomnieć o Twojej obecności na czerwonym dywanie w Cannes. Jak się na nim czułaś?

Czułam się jak gwiazda.. prawdziwa gwiazda 🙂

fotograf | Malwina Sulima

model | Karolina Gilon

make-up | Zuza Jabłonowska

stylizacja | Marta Strońska

retusz | 77TOUCHES

http://youtu.be/X3_2BBFGQbc

rozmawiała | Olga Najdek

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News