art

Blok Ekipa – oficjalna aplikacja od twórców kultowej kreskówki

Blok Ekipa to kreskówka, która wchodzi w ostatnim czasie na kolejne wyżyny popularności i ukazuje się regularnie od 2013 roku, nie tylko na YouTubie, ale i na Comedy Central. Dostaliśmy możliwość przedpremierowego zerknięcia na aplikację, która jest dedykowana największym fanom tego serialu.

Co oferuje aplikacja Blok Ekipy?

Aplikacja o dumnej nazwie BLOK EKIPA VIP niejako spina wszystko, co możemy zobaczyć na ekranie. Zarówno najbardziej zagorzali fani, jak i niedzielni widzowie Blok Ekipy mogą usystematyzować sobie wiedzę odnośnie postaci występujących w kreskówce czy przypomnieć sobie najbardziej kultowe teksty przy pomocy swoistej księgi cytatów. Pod tym względem przypomina wiele innych typowo fanowskich aplikacji poświęconych poszczególnym wybrykom popkultury, ale posiada również inne interesujące funkcje.

Nie lada gratką dla fanów będzie możliwość wepchnięcia własnych słów w usta członków Blok Ekipy. I to na dwa sposoby! Na przykład napisany przez nas tekst – w miarę rzecz jasna swoich możliwości – może wypowiedzieć swoim głosem jeden z bohaterów. W aplikacji jest również generator, który polega na tym, że wybrana przez nas postać może przemówić naszym głosem, otwierając usta w sposób zbliżony do wypowiadanych słów. Każde z tych nagrań można oczywiście zapisać i pochwalić się kolegom.

Aplikacja oferuje również opcję tworzenia memów. Funkcja ta jest niezwykle intuicyjna, ponieważ do wyboru mamy mnóstwo kadrów z Blok Ekipy, do których możemy sprawnie wpisać górny oraz dolny tekst, tworząc klasyczny zabawny obrazek.

Blok Ekipa w naszych telefonach

Dzięki aplikacji mamy również dostęp do wszystkich odcinków Blok Ekipy, Konia Rafała czy vloga Spejsona. Pozwala to na bardzo wygodne delektowanie się absurdem płynącym z ekranu smartfona. Poza dostępem do wszystkich odcinków dodatkowym plusem jest również zebranie wszystkich wydanych do tej pory gier o Blok Ekipie. Specjalny panel przekierowuje nas do wybranej gry w sklepie z aplikacjami.

Menu jest przejrzyste, zaś aplikacja działa zaskakująco sprawnie – a trzeba pamiętać, że testowałem przedpremierową wersję beta. Myślę, że dla fanów Blok Ekipy jest to fajny pomysł na umilenie wolnego czasu. Jeśli ktoś jest zafascynowany tym uniwersum, to zachwyci go możliwość zabawy generatorem filmików z wybranym bohaterem czy innymi opcjami, które wprawdzie nie zasługują na status szczególnie ambitnych, ale przypominam, że mówimy o Blok Ekipie, a więc serialu, który z założenia ma ambitny nie być.

Aplikacja w mojej opinii doskonale wpasowuje się do konwencji kreskówki. Jest bezpretensjonalna, niewymuszona i zgrabna. Premiera będzie miała miejsce w piątek, 17 grudnia 2021 roku, a jeśli ktoś naprawdę, ale to naprawdę ją polubi, będzie mógł wykupić subskrypcję premium z dostępem do odcinków przed premierą oraz innymi ciekawymi opcjami.

Zobacz także (skoro już mowa o wybitnych osiągnięciach człowieka): O co chodzi w transhumanizmie?

Komentarze
Rate this post
Kuba Łaszkiewicz

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

19 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago